Betonex Suwałki 

O firmie

Zakład Produkcyjno - Budowlany BETONEX Sikorski Sokołowski Sp. j.
jest producentem betonu i bloczka betonowego, działającym od 1988 roku. Jesteśmy polską firmą i należymy do największych producentów betonu towarowego i bloczka betonowego w Suwałkach i rejonie Pięknej Suwalszczyzny. Dysponujemy supernowoczesną linią produkcyjną, całkowicie zautomatyzowaną do produkcji bloczków betonowych Posiadamy dwa węzły betoniarskie o nowoczesnych oraz innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych o łącznej wydajności 120 m3/ h, gwarantujących uzyskanie mieszanek betonowych najwyższej jakości.

BetonexProdukujemy każdy rodzaj betonów, stabilizacji i zapraw. Oferujemy bloczki betonowe wraz z dostawą. Wyróżnia nas nowoczesny sprzęt produkcyjny, własna flota pojazdów (pompogruszka, betonowozy, samochody ciężarowe samowyładowawcze do przewozu kruszywa i bloczków,).

Ponadto prowadzimy hurtownię materiałów budowlanych (do stanu surowego). Firma BETONEX to nie tylko producent betonu towarowego i bloczków betonowych, ale i hurtownia materiałów budowlanych. Tu klient znajdzie wszystko czego potrzebuje budując dom jednorodzinny, blok mieszkalny, halę produkcyjną czy... domek na działce. 
Z firmą Betonex zaczynasz budowę od fundamentów, a kończysz na dachu. To firma solidna, otwarta na potrzeby klienta, realizująca dostawy w ustalonym terminie.

Dzięki pełnemu zaangażowaniu i ciągłemu rozwojowi oraz profesjonalnie przygotowanej kadrze w pełni zrealizujemy Państwa oczekiwania. Potwierdzeniem tego jest zaufanie i satysfakcja klientów, którzy z nami podjęli współpracę. 

Grzegorz Sokołowski i Jan Sikorski


kontakt
napisz do nas
jak do nas trafić
zabacz nas na facebooku
oblicz ilość betonu
dokumenty do pobrania

tel. 87 565 03 22
biuro@betonex.eu
bloczki betonowe - 600 800 325
beton towarowy - 600 800 588
technolog - 728 531 782

powiększpowiększpowiększpowiększpowiększpowiększpowiększpowiększpowiększpowiększ
Zakład Produkcyjno - Budowlany BETONEX Sikorski Sokołowski Sp. j.
Bród Mały 1, 16-402 Suwałki
tel. 87 565 03 22
e-mail: biuro@betonex.eu